BimBimma publikon projektin e ri

By

Pas sesioneve në shtëpi të remake-ave në llogarinë e tij në Instagram, Bim Bimma vjen me një projekt të ri.

Projekti i ri u publikua sot dhe titullohet “Edhe sa”.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm