Bigem ka një suprizë për të gjithë fansat e tij

By

Pas këngës  ‘Ani ani’, Bigem emri i vërtetë i të cilit është Milot Hasangjekaj, ka paralajmëruar projekte të reja, madje tri.

Artisti u pyet nga fansat se kur do të jetë e gatshme kënga e radhës dhe me kë, ai u përgjigj: ‘Kom plan 2-3 këngë’ duke mos zbuluar asgjë me tepër.

Megjithatë ai bëri me dije se njëra prej tyre do të jetë në bashkëpunim.

Kujtojmë që Bigem para projekti solo, erdhi në bashkëpunim me Genën për këngën ‘Gajle’ e cila pati goxha sukses./Prive.al

Artikuj të ngjashëm