Big Mama shtatzënë?

By

Së fundmi është përfolur se këngëtarja Big Mama është shtatzënë.

Thashethemet nisën nga një festë për zbulimin e gjinisë së foshnjës, ku ajo po mbante një balonë ku shkruante, “Vajzë apo djalë?”

Prive u interesua për këtë dhe në videon e mëposhtme mund të zbuloni si qëndron e vërteta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm