Big Mama sërish tek doktorët në Turqi?!

By

Pak muaj më parë, këngëtarja Big Mama bëri ndryshimin e madh.

Një operacion në lukth tek doktorët në Turqi i dha fund viteve të tëra me përplot problem me peshën.

Big Mama tashmë është transformuar dhe është në top formë!

Styling: @drenushaxharra makeup & hair @krenarelimani_makeup foto @fatlumhajredinaj vathet @helenadia_kosova mpuq per gjith e ju flm shumm ❤️??

A post shared by Big Mama (@bigitos) on

Por, vizitat tek doktorët në Turqi nuk kanë mbaruar.

DItën e djeshme, këngëtarja ka marrë rrugë drejt Turqisë sërish.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë thjesht për kontrolle rutinore apo në fakt shkupjanja planifikon të bëjë ndonjë ndërhyrje tjetër në trupin e saj. Ne i themi se me peshën e re, ajo tashmë ka arritur perfeksionin! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm