Big Mama rrezaton me elegancë (FOTO)

By

Këngëtarja nga Tetova e njohur me nofkën Big Mama, ka rënë drastikisht në peshë.

Tani duket më bukur se asnjëherë pasi kilogramët e tepërt i ka larguar nga trupi.

E rregulluar deri në detajin e fundit, Big Mama mbrëmë ia kishte mësyrë një dasme, në një fustan të bardhë e shumë elegant.

Edhe flokët e saja të lyera me të kuqe, po i shkojnë shumë, por komplimenti më i madh bie mbi disiplinën dhe vendosmërinë që ajo ka treguar rreth humbjes së peshës së tepërt. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm