Big Mama prezanton dashurinë e jetës (FOTO)

By

Do mendonit se është dikush tjetër, por është një person që s’do mendohej kurrë ai që e ka marrë zemrën e këngëtares e moderatores Big Mama.

Për emisionin Prive më parë ajo e pati konfirmuar se është dashuruar, por krahas të fejuarit të cilin asnjëherë nuk e prezantoi, ka edhe një tjetër dashuri.

Madje e ka quajtur edhe burrë.

Fjala është për një vogëlush, të cilin Big Mama e ka fort përzemër dhe me të cilin ka publikuar një fotografi gjatë pushimeve në Antalia të Turqisë.

“Ky është dashuria e jetës sime, burri im i vogël, tullumi im”, e quan me epitete simpatike, këngëtarja çunin që mbanë emrin Ajan. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm