Big Mama po martohet – por vetëm për videoklip! (VIDEO)

By

Para disa ditësh, shumë media raportuan se Big Mama po martohet. Prive raportoi se fotografitë e reja që këngëtarja kishte publikuar ishin pjesë e videoklipit të saj të ri.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, ajo publikoi disa sekuenca nga kënga dhe videoklipi i ri.

Kënga do të publikohet këtë të premte në ora 18:00. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BigMama (@bigitos)

Artikuj të ngjashëm