Big Mama, Fjolla, Lori e Gili bëhen bashkë, nisen për Turqi (FOTO)

By

Që në mëngjes këto yje të estradës janë bërë bashkë.

Dhe në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale, ato duken sikur të jenë shoqet më të ngushta.

Koleget këngëtare, Big Mama, Fjolla Morina, Gili e Lori, janë nisur për Turqi në një mision, të cilin nuk e kanë bërë të qartë.

Fotografitë nga udhëtimi, i ka bërë publike Fjolla Morina, e cila ka publikuar imazhe nga aeroporti ndërkombëtar, duke mos e bërë të ditur qëllimin e vizitës atje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm