‘Big Booty’ nga Çiljeta (Video)

By

Pas suksesit në duet me Noizyn ‘Gangsta Love’ Çiljeta tashmë i këndon të pasmeve, pasiqë projekti titullohet ‘Big Booty’ e ky aset i saj do të vihet në pah.

‘Big Booty’ vjen në bashkëpunim me Lil Kolin dhe këngëtaren nga Kosova, Filloreta Raçi.

Mbrëmë është publikuar traileri që paralajmëron këtë këngë teksa pritet të lançohet nga dita në ditë.

https://www.youtube.com/watch?v=ZQ0rl1Ua5do&sns=fb

 

Artikuj të ngjashëm