Beyonce ua bën dhuratën më fantastike fansave të saj pas tri vitesh

By

Tri vjet pasi e lansoi albumin e saj Lemonade, Beyonce më në fund e ka bërë të qasshëm këtë projekt muzikor edhe në platformat e tjera përveç Tidal.

Nëse nuk e keni ditur në prill të vitit 2016-të, Beyonce kishte publikuar një album të ri i cili ishte i disponueshëm vetëm në platformën e burrit të saj Tidal.

Ndërsa tani albumi i këngëtares është edhe në Spotify dhe Apple!

Përndryshe, ajo sapo ka lansuar një film dokumentar në Netflix ku flet për performancën e saj në Coachella të Shteteve të Bashkuara. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm