Beyonce sonte sjell një duet: Ja me kë është bërë bashkë këtë herë!

By

‘Perfect’ mban emrin projekti i fundit i publikuar nga Ed Sheeran me klip para 3 jave e është kthyer menjëherë në senzacion.

Akoma pa mbushur muajin ‘Perfect’ ka regjistruar afro 200 milionë shikime në YouTube e një ndër më të dëgjuarat në platformat online.

 

Got Beyoncé to duet with me on Perfect, comes out today at 7pm ET / 4pm PT / midnight GMT x

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on

Gjithë kjo pëlqyeshmëri ka bërë që Sheeran të bëj dhe një remiks të saj por jo vetëm. Beyonce është artistja që i është bashkangjitur këtij projekti.

Në postimin që ka bërë Ed, sonte pas mesnate bëhet lançimi i ‘Perfect, Remix’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm