Beyonce-s nuk do t’i pëlqente kjo foto e vjetër e burrit të saj

By

Kanë qarkulluar disa fjalë se Jay Z kohë më parë e kishte fiksim këngëtaren shumë të njohur Aailyah.

Daily Mail duhet të ishte intriguar nga kjo histori sepse ata arritën të merrnin foto që mund të konfirmojnë se Jay ndjente diçka për “Princeshën e R&B”. Një grup fotografish nga një festë në vitin 2000 tregojnë Jay, i cili ishte 30 vjeç dhe beqar në atë kohë, me dorën e tij rreth belit të Aaliyah, e cila ishte 21 vjeçare dhe jo beqare. “Jay-Z sapo kishte pasur një hit të madh me Big Pimpin ‘dhe ai vendosi që këtë festë ta bënte me Damon dhe pjesën tjetër të ekuipazhit të tij për të 4 korrik. Diddy ishte gjithashtu atje”, tha dëshmitari okular që ndau fotot.

Burimi tha gjithashtu se Dame Dash ishte në lidhje me Aaliyah gjatë asaj periudhe.

Artikuj të ngjashëm