Besoni ose jo, ky reper i huaj ndjek Arbenitën në Instagram

By

Me çdo ditë që kalon, karriera e saj po ngjit majat si modele.

Arbenita Ismajli ka një varg kampanjash ndërkombëtare dhe duket që ishte vetëm çështje kohe që t’i binte në sy emrave të medhenjë ndërkombëtar.

Besoni ose jo, Arbenita ka filluar të ndiqet nga reperi me famë botërore Chris Brown, ish i dashuri i Rihannës.

Ky i fundit e ka ‘follow’ bukuroshen shqiptare kohëve të fundit teksa kjo e fundit nuk ia ka kthyer me të njejtën monedhë.

Mbase tani e tutje, Fero do e shqyrtojë mundësinë që të mos i referohet Nitës si shoqe. Lista e të interesuarve po rritet goxha… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm