Besnik Qaka bëhet baba për herë të dytë! (FOTO)

By

Besnik Qaka sot është bërë baba për herë të dytë.

Ai dhe gruaja e tij janë bërë prindër të një djali.

Përmes një postimi në Instagram, Besniku ka publikuar një fotografi të djalit, me ç’rast ka zbuluar edhe emrin e tij.

“Sot me datë 09/09/21 erdhi në jetë gëzimi im i dytë ,Jan Qaka”.

Shumë urime, djali qoftë me jetë të gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm