Besi nuk i lë rend Xhensilës, publikon edhe një këngë të re (VIDEO)

By

Është publikuar edhe një këngë e re nga komediani dhe tashmë këngëtari, Bes Kallaku.

Ai kësaj radhe bashkoi forcat me Kolë Oroshin për këngën me titull ‘Duku Duku’.

Projekti është i shoqëruar me videoklip dhe tashmë gjendet në youtube.

Muzika është realizuar nga Mariglen Boja, tekstin e shkoi vetë Besi me ndihmën e Endrit Mumajesit ndërkaq klipin e realizoi Eduart Grishaj./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=44PPhcC-lC8&feature=youtu.be

Artikuj të ngjashëm