Besarti e Armendi publikojnë ‘Shko’: A lidhet me jetën private?

By

Ashtu siç ishte paralajmëruar, ditën e sotme është publikuar projekti i përbashkët mes dy artistëve, Besart Halimi dhe Armend Shabani.

Dyshja kanë ardhur me këngën ‘Shko’ e cila në minutat e parë nga publikimi, është pritur mjaft mirë nga publiku.

Duket se djemtë kanë arritur të bëjnë një i cili do të dëgjohet goxha…

Dëgjojeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja.

/Prive.al

Artikuj të ngjashëm