Bes Kallaku vjen me një bashkëpunim

By

Aktori i komedisë, që ka pak kohë që i është futur muzikës, vjen me një tjetër duet.

Bashkëpunëtori për këngën e re është Andi Shkoza dhe kënga e re titullohet “Rudina”.

Kënga erdhi e realizuar me videoklip që mund ta ndiqni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm