Bes Kallaku foshnje e prindërit në rini, aktori ndan portretin më të bukur familjar të tij (FOTO)

By

Njëri prej aktorëve më të dashur për publikun, ka hapur arkivat së fundmi për të ndarë një imazh të shumë viteve më parë.

Bëhet fjalë për Bes Kallaku, i cili publikoi një foto në kohën kur ishte foshnje, në prehrin e prindërve në rini.

“Mami, babai dhe unë llapushi”, ka shkruar aktori i cili viteve të fundit nxori edhe shumë këngë.

Nëse nuk e dini, Besi është bërë baba vitin e kaluar pasi bashkëshortja e tij Xhensila Myrtezaj solli në jetën vajzën e cila quhet Ajka./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm