Berkan Beka publikon “Bal Mafia”

By

Veçmas këngës satirizuese për koronavirusin me titull “5G Korona” që u lansua para dy muajsh, Berkan Beka erdhi me një projekt të ri.

Disa vite larg industrisë së muzikës, ai tashmë ka lansuar projektin e tij të ri.

Kënga titullohet “Bal Mafia”, dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm