“Benz”, bashkëpunimi i ri i LilDon

By

“Benz” është kënga e re e reperit nga Gjilani, Lil Don.

Ky projekt erdhi në bashkëpunim me Agon, ku të dy kanë shkruar tekstin e saj.

Mirëpo “Benz” pas vetes ka dhe shumë emra të tjerë që kanë punuar në muzikë si: Marco Tolo, BennyBee dhe Sinkron Music.

Klipi i saj është realizuar nga Kotorri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm