Bella Hadid i lë pak vend imagjinatës

By

Bella Hadid është një nga supermodelet më të përfolura dhe njëkohësisht modele për “Victoria’s Secret”.

Ajo shfaqi fizikun e saj për një foto sesion të bikineve në një plazh të Malibu. Supermodelja 22 vjeçare i la pak vend imagjinatës duke u shfaqur me një bluzë të tejdukshme duke nxjerrur në pah gjoksin e saj lakuriq.

Artikuj të ngjashëm