Bëhuni gati për sezonin e ri të serialit “You”

By

Joe Goldberg tani është zhvendosur në periferi dhe së shpejti do të bëhet baba për herë të parë.

Një trailer i ri për “You” është publikuar duke zbuluar detaje të reja që na presin në sezonin e ri.

“Një djalë nuk është ai që prisnim dhe unë do të gënjeja nëse do të thosha që mendimi për mini për mua ishte thjesht emocionues dhe jo pa sfida,” thotë Badgley si Joe. “Le të themi vetëm që shpresoj se do të bësh siç them unë, jo siç bëj unë, por për ty unë mund të ndryshoj. Unë do të jem një njeri të cilin e ke model, një njeri me të cilin do të jesh krenar ta quash baba.”

Sezoni 2 i serisë paraqiti Joe që largohej nga Nju Jorku për në Los Anxhelos, ku ndryshoi emrin në Ëill dhe takoi Love Quinn.

Sezoni i ri do të shfaqë gjithashtu Saffron Burrows, Scott Speedman, Michaela McManus, Tati Gabrielle, Dylan Arnold dhe të tjerë që do të bashkohen me kastin.

Sezoni i ri do të debutojë në Netflix më 15 tetor.

Artikuj të ngjashëm