Bëhuni gati për bashkëpunimin më të ri në estradë

By

Ata nuk kanë të ndalur. Artistët shqiptarë, më shumë se asnjëherë këtë vit kanë publikuar këngë në bashkëpunime me njëri tjetrin.

Një anëtar i grupit PINT, MC Kresha dje lansoi këngën e re “Ikim”, në duet me këngëtaren Bleta, ndërsa tani shoku i tij i grupit Lyrical Son, po vjen me një projekt me një tjetër kolege.

Fjala është për këngëtaren Ronela Hajati.

Dyshja kanë realizuar një këngë bashkë, ndërsa po kryejnë edhe xhirimin e kripit dhe shumë shpejt pritet publikimi i saj, ndonëse asnjëri nuk kanë dhënë ndonjë datë të caktuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm