Bëhet sërish nënë modelja e njohur (FOTO)

By

Karlie Kloss tashmë është nënë e dy fëmijëve!

Ish-engjëlli i Victoria’s Secret ka mirëpritur fëmijën e dytë më 11 korrik.

Bashkëshorti i saj, Joshua Kushner, e bëri njoftimin të enjten duke shpërndarë një foto në Instagram të të porsalindurit të tyre.

Megjithatë, ai nuk e bëri të ditur emrin e fëmijës së tyre.

Modelja, 30 vjeç, njoftoi në maj se ajo dhe Kushner ishin në pritje të fëmijës së dytë.

 

Foshnja Karlie Kloss

Karlie Kloss pozon me Joshua Kushner të përshtatshme

“Sinqerisht jam e befasuar që mund ta mbaja një sekret kaq gjatë”, tha ylli i atëhershëm në pritje për Vogue në tapetin e kuq, duke vlerësuar “palltot e mëdha të dimrit” që ndihmuan për të fshehur stomakun e saj.

Kloss pranoi se ajo nuk kishte asnjë ide “si të stilizonte një bark”, sepse për herë të fundit kishte mbajtur një fëmijë ndërsa ishte në karantinë gjatë pandemisë së koronavirusit.

Karlie Kloss grimohet me djalin Levi

 

Kloss dhe Kushner, janë bashkë që nga viti 2012, ndërsa biznesmeni i propozoi në korrik të vitit 2018.

 

Artikuj të ngjashëm