Bëhet premiera e filmit “Falco” të Bes Kallakut (FOTO)

By

Sonte është bërë premiera e filmit të komedianit, Bes Kallaku, me titull “Falco”.

Ky film u shfaq sonte në kinemanë e QTU-së dhe do vazhdojë nesër në TEG.

Në premierën e tij, padyshim që nuk mungoi bashkëshortja e artistit, Xhensila Myrtezaj, e cila ka shprehur përkrahjen e saj për të që nga fillimi dhe shumë emra të njohur të showbizit shqiptar.

Në këtë film marrin pjesë personazhe të famshme si Bleona Qereti, Rashel Kolaneci, Olsi Bylyku, Olti Curri dhe të tjerë.

View this post on Instagram

Ne premieren e Falco!!! Suksese lok… @bes_kallaku

A post shared by Turjan Hysko (@turjanhysko) on

Artikuj të ngjashëm