Bëhet për spital: Ky aktor aventurier u aksidentua me motoçikletë (FOTO)

By

Aktori i famshëm skotlandez, Gerard Butler, është bërë për spital ngase është aksidentuar me motoçikletën e tij.

Aktori 47 vjeçar, është përplasur me  një makinë derisa po e ngiste motoçikletën e tij në Los Angeles, ndërsa tani ndodhet në spital ku po trajtohet për lëndimet që ka marrë.

Dikush nga kalimtarët e rastit, me të parë aksidentin e ka njoftuar policinë dhe ambulancën.

Besohet se Gerard nuk ka marrë lëndime të rënda dhe siç raporton revista TMZ, fatmirësisht për të, nuk ka thyer asnjë kockë, por ka marrë vetëm prerje e mavijosje. /Prive.al

Business as usual: It's said the star was 'cut off by a car' forcing him to crash, but he hasn't been left laid up by the accident and will continue to promote new movie Geostorm following its release next week

Artikuj të ngjashëm