Bëhen bashkë dy ikonat e modës shqiptare (FOTO)

By

Këngëtarja Jonida Maliqi dhe trashëgimtarja e perandorisë mediale Top Channel, Lori Hoxha, janë bërë bashkë në një fotografi të vetme.

Dy gratë shqiptare të cilat cilësohen si ikona të modës ngase ndjekin trendet e rrobat më firmato i gjen në dollapët e tyre, kanë pozuar për të reklamuar bizhuteritë e markës Shourouk.

Jonida e Lori, duken tejet bukur në këtë set fotografik, duke prezantuar stolitë e kësaj firme të cilat shiten në një dyqan të Tiranës.

“Të kundërta në pikëpamje, por të njëjtën shije në stoli”, ka shkruar Lori, në fotografinë që e ka publikuar në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm