Bëhen bashkë dy burrat më të pashëm shqiptarë (FOTO)

By

Ata kanë bërë që shumë vajza të çmenden pas tyre.

Njëri sportiest e tjetri artist, që të dy në fushat e tyre kanë bërë namin.

Dhe më në fund janë bërë të dy bashkë në një vend.

Ish futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana dhe reperi Ledri Vula, kanë kaluar bashkë mbrëmjen e së martës.

Cana ishte i pranishëm në një koncert të Ledrit në Zone Club në Prishtinë, ku ai performoi live me bendin, këngët e tij më të famshme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm