Befason Yllka Kuqi: Këngëtarja shfaqet pa make up në ditën e saj më të rëndësishme! (FOTO)

By

Këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi, përveçë zërit të mrekullueshëm që posedon shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale të cilën nuk heziton ta ekspozojë asnjëherë.

Dita e sotme shënon një nga datat më të rëndësishme në jetën e saj atë të ditëlindjes e me të kaluar ora 00:00 bashkëshorti dhe disa familjarë të tjerë e befasuan menjëherë këngëtaren.

Një torte mjaft e bukur dhe një buqetë trëndafila ishin edhe surprizat e para për të teksa ajo këtë rast e ndau edhe me publikun në profilin e saj në Instagram e detaji që ra menjëherë në sy ishte se edhe në këtë rast ajo ishte totalisht pa make up. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm