Befason 2Ton!

By

Një paralajmërim nën përshkrimin ‘së shpejti’ 2Ton e bëri dje.

E duket se reperi e paska pasur seriozisht dhe komplet gati projektin e ri të cilin tashmë është bërë e ditur se do ta publikoj nesër.

Ky projekt do të titullohet ‘Mu kujtove dje’ dhe ndryshe nga krijimi i fundit muzikor që nga 2Ton erdhi pa videoklip, kësaj rradhe do jetë vizuelizuar nga produksioni Imagine.

Ndryshe, çdo projekt i publikuar së fundmi nga 2ton ka rezultuar një sukses i vërtetë, me dëgjueshmëri shumë të madhe e miliona shikime në Youtube.

Mbetet të shihet nesër nëse reperi do vij pak më ndryshe dhe çfarë ka rezervuar për fansat. /PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm