Befasojnë 2po2 dhe Ledri, publikohet bashkëpunimi i reperëve

By

Reperi 2po2 ka befasuar duke publikuar më herët se kur ka paralajmëruar bashkëpunimin me Ledri Vulën të titulluar ‘E premte’.

Muzika e këtij krijimi muzikor është punuar nga Strike Beatz i PINT dhe është masterizuar nga Mixey i Authentic Entertainment.

Për tekstin normalisht janë kujdesur dy reperët kurse vizuelizimi është bërë nga produksioni Entermedia.

‘E premte’ është single i katërt nga albumi 2020 i 2po2 që vjen i publikuar me videoklip.

Artikuj të ngjashëm