Befasitë e Ledrit s’mbarojnë: Çka pritet të ndodhë me ngjitjen e tij në skenë?!

By

Ditën e djeshme, reperi Ledri Vula publikoi projektin ‘I vogël’ me tematikë fëmijërinë në kohën e vështirë të okupimit serb.

Por duket se befasitë dhe projektet me tematikë kombëtare s’do përfundojnë me këtë projekt.

Pas pak minutash, kur Ledri pritet të ngjitet në skenë në sheshin kryesor të Prishtinës për t’i paraprirë performancës së Rita Orës, ai ka një tjetër befasi.

Në skenë, këngëtari do përfshijë dëshmorët e kombit në një mënyrë unike por kjo s’do jetë befasia e vetme.

Presim për pak minuta… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm