Befasi: Ja kë takuan papritur çifti i njohur në pushime

By

Sabri dhe Nera Fejzullahu, pak ditë më parë nisën pushimet e rradhës.

Nëse deri para pak muajve, qytetet europiane ishin destinacioni i përzgjedhur nga çifti, me verën dhe temperaturat e larta, dyshja kanë vendosur për një tjetër vend.

Ishujt magjepsës të Greqisë janë zgjedhur nga Sabriu dhe Nera që kësaj rradhe kanë marrë rrugë të vetëm.

Por, pa paramendim, çifti i mirënjohur janë takuar me një mik të vjetër të tyre, humoristin Agron Llakajn me të cilin batutat dhe koha e kaluar me të qeshura janë të pashmangshme.

‘Kenaqesi qe ju takuam . Jemi shkri se qeshuri nga batutat e pafundme te Agron Llakaj. Kostandina ishte knaqesi qe te njoha’ – ka deklaruar Nera në foton e mbajtur si kujtim nga takimi ku shfaqen me çiftin. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm