Befasi, befasi: Çifti që sapo u ndanë po ribashkohet?

By

Ai e ka kaluar natën në apartamentin e saj dhe kjo po që është një shenjë se ata po shkojnë drejt ribashkimit.

A do të thotë kjo që këngëtari Zayn Malik dhe ish e dashura e tij Gigi Hadid mund të jenë duke punuar në përmirësimin e raportit?

Image result for gigi and zayn

Krijuesi i këngës “Let Me”, 25 vjeçari Malik, është parë duke u kthyer në apartamentin e tij të enjten e 19-të Prillit në New York City.

Ai po kthehej nga apartamenti i 22 vjecares Hadid dhe është fotografuar duke u larguar nga shtëpia e saj me veshje kuq e zi.

Dyshja e kanë lajmëruar ndarjen e tyre me 13-të mars, pas dy vitesh lidhje. Që atëherë, Zayin e ka hequr nga Instagrami Gigin, edhepse ajo ende e ka në listën e miqve të saj. /Prive.al

Zayn Malik Leaves Gigi Hadid's Apartment in Same Clothes as Day Before

 

 

Artikuj të ngjashëm