Bebja më e famshme feston tremujorin (FOTO)

By

Bebja pothuajse më e famshme në botë, feston sot tremujorin e saj të lindjes.

Stormi, vajza e Kylie Jenner dhe reperit Travis Scott, tremujorin po e feston në bregdet, aty ku prindërit e saj kanë zgjedhur t’i kalojnë disa ditë së bashku.

Ka qenë Kylie ajo që e ka postuar një fotografi të vajzës në Instagram, për t’ju treguar ndjekësve që është bërë tremuajshe.

Fotografia ka marrë afër katër milionë pëlqime dhe me mijëra komente./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BiQq3JmlXFt/?taken-by=kyliejenner

Artikuj të ngjashëm