Bebe Rexha ua bën qejfin fansave, vesh në koncert rrobat që ia zgjedhin ata (FOTO)

By

Asnjë artist më parë, nuk ka bërë një sondazh në rrjetet sociale për të kënduar mendimin e fansave se çfarë duhet të vesh në një performancë!

Por këtë  e ka bërë këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, e cila ka krijuar një sondazh ën Instagram duke prezantuar dy veshje.

Dhe në atë veshje që ka marrë më shumë vota, ajo e zgjodhi që të prezantohej me të në emisionin e Jimmi Kimmel në New York.

Këngëtarja e njohur veshi një fustan tjete interesant në ngjyrë të zezë, të punuar me dantellë, në të cilin dukej shumë seksi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm