Bebe Rexha, Rita Ora, Dua Lipa e Bleona Qereti në të njëjtin tapet: Cila ia doli të duket më bukur?

By

Gjatë mbrëmjes të së dielës, në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Grammy në Muzikë, tri shqiptare u shfaqën në tapetin e kuq krah yjeve më të mëdhenj botërorë.

Rita Ora, Bebe Rexha e Bleona Qereti, po dukeshin shumë elegante në këtë natë, që mbledh këngëtarë e producentë nga e tërë bota.

Kjo ngjarje e rëndësishme në botën e muzikës, sjellë në tapetin e kuq yjet të kuruara e të veshura nga markat më të njohura botërore dhe aty po që është një garë se kush zgjodhi veshjen më të bukur.

Dua Lipa kishte veshur një fustan të bardhë të dizajneres Alessandra Rich dhe në dorë mbante një trëndafil të bardhë, në përkrahje të viktimave të ngacmimeve seksuale.

grammys 2018 dua lipa 

Rita Ora u paraqit në një fustan të zi të Ralph Russo, me një të qarë të ekzagjeruar në këmbë.

grammys 2018 rita ora

Edhe Bebe Rexha po shkëlqente, ndonëse pati ca probleme me veshjen tek gjoksi.

Gorgeous: Bebe Rexha had plenty to show off on the Grammys Red carpet on Sunday afternoon

bebe rexha nipple slip wardrobe malfunction grammys red carpet

E Bleona Qereti, kësaj here u paraqit më e veshur se kurrë në një fustan të zi dantelle, nga Alex Vinash. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm