Bebe Rexha po bëhet gati të publikojë një projekt të ri të cilin nëna e saj e urren

By

Ylli Bebe Rexha e cila ka gëzuar merita për krijimin e teksteve për Eminem, Rihanna dhe Nikki Minaj para se të arrijë suksesin e vet, beson se vetë-shprehja është më e rëndësishme se çdo reagim ndaj punës së saj – madje edhe nga familja e saj.

Ajo ka thënë se muzika e saj e re paraqet realitet të papërpunuar, dhe të qenit i sinqertë është thelbësor për të qenë një artist i madh.

Bebe Rexha ka thënë se nëna e saj e përçmon krijimin e saj të ardhshëm, për të cilin pak detaje janë bërë të ditura.

Këngëtarja zbuloi se krijimi i saj i fundit muzikor, Mama, rrëmon tema më të errëta sesa puna e saj e mëparshme dhe ajo është “e frikësuar” nga aftësitë e saj tekst shkruese.

Rexha po fliste para performancës së saj në festivalin Isle Of MTV në Maltë dhe tha se nëna e saj e urren këngën e re.

Bebe Rexha has admitted her latest track is not a family favourite (Ian West/PA)

Artikuj të ngjashëm