BEBE REXHA PËRKRAH KAMPIONIN SHQIPTAR NË BOKS!

By

Këngëtarja shqiptare e cila po vepron në Amerikë Bebe Rexha përmes llogarisë së saj në instagram ka përkrahur boksierin 16 vjeçar.
Bebe shkroi:”Sa inspiruese. Vetëm 16 vjeçar dhe ka fituar titullin e kampionit të botës në boks”
Reshat Mati është shqiptari i cili edhe pse i vogël ka arritur të shënoj suksese të mëdha në sportin që ka zgjedhur./Prive.al
image

Artikuj të ngjashëm