Bebe Rexha: Kam gjak shqiptari, s’do e harroj kurrë nga vij (VIDEO)

By

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha, pas mbërritjes në Shqipëri është deklaruar për media.

Rexha u shpreh se ka gjak shqiptari dhe se kurrë nuk do e harroj vendin nga ajo vjen.

“Nuk ka rëndësi sa famë kam arritur, nuk do ta harroj asnjëherë nga vij, do kem gjak shqiptari dhe do jem aty për Shqipërinë. Është koha të bëhemi bashkë. E dua vendin tim. Të dua Shqipëri”, ka thënë artistja shqiptare.

Më poshtë video.

Artikuj të ngjashëm