Bebe Rexha e ‘rexh’ në këto veshje të zeza (FOTO)

By

Kjo është e epoka e vajzave që kanë forma.

E pjesë e kësaj epoke, është edhe këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha. Beyonce, Rihanna, Jennifer Lopez e të tjera të famshme, edhe njëherë e risollën në modë të qenit më e plotë, duke anashkaluar modelet thatanike që shohim në pasarela, e që deri vonë u morën si standard bukurie.

Rexha po që ka forma fantastike. Bel të hollë dhe ije më të plota, këngëtarja është ndër vajzat më seksi të skenës ndërkombëtare.

Në imazhin e fundit që ka publikuar në Instagram, ajo ka veshur leginse të zeza me një bluzë transparente të trendeve të fundit.  /Prive.al

Red light

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm