Bebe Rexha e mrekullueshme në fotosesionin për librin e modës “L’Officiel”

By

Së fundmi, Bebe Rexha realizoi një fotosesion me revistën “L’Officiel Austrialia”.

Por fotografitë e bukura nuk janë e vetmja gjë që ajo ndau me publikun e saj.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare foli edhe për karrierën e saj dhe se si ishte për të personalisht kjo periudhë e pandemisë dhe e bllokimit.

“Sfida më e madhe ka qenë të mos jesh në gjendje të bësh turne dhe të mos jesh në gjendje të hysh në studio për të shkruar këngë me njerëz. T’i jap vetes kohë, të punoj dhe të ushqehem shëndetshëm më ka ndihmuar vërtet gjatë këtij viti të vështirë. Unë gjithashtu jam mbështetur në muzikë – Unë jam duke dëgjuar këngë që ngrejnë gjendjen time kur unë jam e mërzitur. Është me të vërtetë e rëndësishme të kujdeseni për veten dhe shëndetin tuaj mendor”, u shpreh ajo. /Prive.al

No description available.No description available.

No description available.No description available.

Artikuj të ngjashëm