Bebe Rexha duhet ta dijë se nuk duhet hutuar pilotët e avionit

By

Twerking është padyshim një aftësi. Vallëzimi i famshëm është provuar nga të famshëm të panumërt, por vetëm disa prej tyre duket se kanë zotëruar artin.

Këngëtarja Bebe Rexha duket se i është bashkuar listës së fytyrave të famshme që kanë gozhduar absolutisht tëerkun perfekt, me një video të re që 30 vjecarja postoi në llogarinë e saj në Instagram.

Videoja e Bebe e tregoi atë duke shijuar udhëtimin në një avion privat – ajo mund të mos jetë një Kardashian/Jenner, por ajo ka fituar vetë statusin në A-List që lejon udhëtime luksoze.

Bebe po bënte twerk me muzikë me zë të lartë rap, dhe dukej se i jepte shtysë të lëvizë, me vetë yllin duke lëvizur gjithë trupin e saj më muzikën. Bebe ishte qëlluar nga pas, me pozicionin e saj para dy vendeve të aeroplanit që shfaqeshin për ta kornizuar në mënyrë të përsosur.

Sa i përket lëvizjeve, edhe pilotët prapa saj e aprovuan vallëzimin e këngëtares. /Prive.al

View this post on Instagram

In case of emergency please back that ass up.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Artikuj të ngjashëm