Bebe Rexha arrin në Shqipëri, ky është fshati i parë që do vizitojë

By

Ashtu siç premtoi, Bebe Rexha arriti sot në Shqipëri.

Ajo morri rrugë të gjatë për të ardhur në Shqipëri e shoqëruar nga babi i saj dhe me valixhe plot çokollata dhe bonbone për fëmijë.

Këngëtarja ishte paralajmëruar që fluturimi do ishte i vështirë për shkak të motit. Bebe lajmëroi në llogarinë e saj në Instagram që po përjetonte turbulencat më të këqija ndonjëherë.

Por Bebe shkeli në tokën shqiptare ku dhe lajmëroi përmes llogarisë së saj në Instagram. Fshati i parë që ajo do të vizitojë është Bubqi i cili gjendet afër Durrësit, dhe pastaj të vazhdojë në zonat e tjera të prekura. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm