Beatrixa surprizohet nga fansat, s’i mban dot lotët (VIDEO)

By

Në ditëlindjen e 28-të, Beatrix Ramosaj është surprizuar nga adhuruesit e muzikës së saj.

Fansat i kanë blerë dhurata këngëtares, të cilat kur ajo i pa, u përlot.

Artistja falënderon të gjithë përmes videos që shihni më poshtë, dhe iu thotë se i do shumë.

Ndryshe, Trixa ka lansuar këngën e re me titull “Vonë”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm