Beatrix Ramosaj e ‘papërballueshme’ në klipin e ri

By

Ka punuar në realizimin e video klipit të saj të ri.

Beatrix Ramosaj, që para disa ditës u shpall fituesja e spektaklit garues: “Your face sounds familiar”, ka paralajmëruar publikimin e këngës së re.

Dhe ky projekt, do ta sjellë atë më atraktive se asnjëherë më parë.

Të paktën, këtë imazh ajo e jep përmes një fotografie që ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ku paraqitet super bombë.

E veshur me të brendshme tejet sensitive, Beatrix ka paralajmëruar se nesër, nën emrin e saj, do publikohet kënga: “Pa ndjenja”.

#PaNdjenje | Nesër • 18:00

A post shared by BEATRIX (@beatrixramosaj) on

Artikuj të ngjashëm