Beart Rexhepi ndezë debatin në “Përputhen”

By

“Përputhen” është bërë ndër emisionet më të komentuara për shkak të debateve të shumta që ndodhin në studio mes konkurrentëve. Ky shou televiziv, ku disa meshkuj hyjnë në garë për të fituar zemrat e bukurosheve pjesëmarrëse, tashmë ka audiencë maksimale.

Aty ka hyrë të garojë edhe djaloshi nga Prishtina, Beart Rexhepi, i cili që nga fillimi është vërë në pah fiziku, sharmi, qëndrimi, por edhe maturia e tij, e që u tregua edhe gjatë emisioneve të deritashme. Me një fjalë, ai padyshim është bërë garuesi më i pëlqyer dhe i komentuar i këtij shou televiziv.

Se ështē i tillë , Bearti e dëshmoi edhe në emisionin e sontëm . Djaloshi , i cili deri tash nuk është inkuadruar në debate veç formalisht dhe veç për të re në në sy e për t’ u eksponuar, e tregoi veten sonte në takimin me bukuroshen bionde Tea, tek ngjalli dhe ndezi atmosferën ndërmjet pjesëmarrësve garues.

Bearti, sonte tregoi se di të “ zbusë” edhe femrën e ashpër dhe ta bëjë të dorëzohet.

Sikur që tha edhe vet Tea: “Bearti më ka befasuar. Ishte krejt tjetër nga ai që është në studio. Ishte më i gjallë. Më i këndshëm. Nuk flet vetëm me gjuhën e fizikut tij të veçantë, por dhe me stilin e komunikimit të veçantë.

E cila mund t’ i rezistojë sharmit, zërit e shkathtësisë së Beartit?

 

 

Artikuj të ngjashëm