Bashkëshorti i Sofia Vergara bëhet romantik: Surprizë në tapetin e kuq!

By

Të shtunën u mbajt premiera botërore e filmit Star Wars: The Last Jedi, ku në tapetin e kuq parakaloi edhe aktorja e preferuar nga e gjitha bota, Sofia Vergara së bashku me bashkëshortin e saj, aktorin Joe Manganiello.

Ky i fundit kishte rezervuar një surprizë të bukur për Vergarën gjatë parakalimit, madje këtë gjest romantik nuk e kishim parë te asnjë çift tjetër më parë.

Në pjesën e prapme të jakës është e shkruar: “E dua Sofia Vergaran” e padyshim që kjo e ka mahnitur bukuroshen.

Sofia ka ndarë imazhin në rrjetet e saj sociale ku nuk ka ngurruar ta shpreh dhe ajo dashurinë e madhe që ndjen për Joe./Prive.al

Artikuj të ngjashëm