Bashkëpunoi me fansat për videoklip: Ardian Bujupi me këngë të re

By

Këngëtari Ardian Bujupi sapo ka publikuar projektine  tij të ri.

E veçanta e projektit është se së bashku me fansa solli videoklipin që shoqëron këtë këngë.

Projekti titullohet “Ohne Warnung” dhe ju mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm