Bashkëpunimi mes Tayna dhe Mozzik: Zbulohet data e publikimit

By

Padyshim që suprizuan fansat, ku zbuluan se dyshja artistike po sjellin bashkëpunim për herë të parë.

Dyshja e kanë konfirmuar bashkëpunimin përmes rrjeteve sociale ku Tayna është shprehur:

‘Një mega u bë për gjysmë ore dmth. Po dojmë me ju shti lakminë deri sa të del’

Projekti do të quhet “Edhe Ti”, dhe kontaktuar nga Prive, menaxheri i Tayna-s, Rinor Hykolli konfirmoi ekskluzivisht se kënga do të publikohet ditën e nesërme në ora 12:00.

Po ashtu, mësohet se videoklipi është xhiruar në Kosovë, në qytetet e Pejës dhe Prishtinës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm